Taylor&Nash-kupa, női torna, 1. nap:

Még csak délelőtt 10 óra volt, amikor a bajnoki negyedik szentesiek és az OB I újonca, a Szeged már játszott egymással. Minden a két világbajnokkal (Takács Orsolya, Tóth Andrea) felálló Kurca-partiak sikere mellett szólt, a papírforma pedig nem borult. A sokak által várt kiütéses szentesi győzelem azonban nem született meg, többek között azért, mert az Universitasnál a Szentesről hazaérkezett Dalmády testvérek, Petra és Szandra jól játszottak. A szegedi lányok a bajnoki bronzérmes Eger ellen még a délelőttinél is jobb teljesítményt nyújtottak, a harmadik negyed derekáig 9-7 es állásig kíválóan tartotta magát az OB I újonc a bronzérmessel szemben, így a végén csak 6 lett közte. Az OB I újonca, az Universitas Szeged nem vallott szégyent, a legutóbbi bajnoki bronzérmes Eger és a negyedik Szentes ellen is képes volt szép dolgokra.

Hungerit MetalCom–Szentes–Universitas Szeged 14–6 (3–1, 4–2, 3–2, 4–1), gólszerzők: Tóth A. 5, Hevesi 3, Győri. Kotova 2-2, Tiszai, Kövér Kiss, ill. Dalmády P., Dalmády Sz. 2-2, Hajdú E., Hegedűs. Eger–Universitas Szeged 16–10 (4–4, 5–2, 4–2, 3–2), a Szeged gólszerzői: Hajdú E., Dalmády P., Kuczora, Hegedűs 2-2, Lengyel D., Bordás. Hungerit MetalCom-Szentes–Zenta (szerbiai) 22–1 (9–0, 5–1, 4–0, 4–0), a Szentes gólszerzői: Sipos 6, Hevesi, Kotova, Tóth A. 3-3, Pengő, Takács O. 2-2, Árkossy, Tiszai Gémes. Eger–Zenta 22–5.

Taylor&Nash-kupa, női torna, 2. nap:

Bejött a papírforma, jól mutatkozott be a nyáron világbajnokokkal erősödött (Takács Orsolya, Tóth Andrea) Hungerit MetalCom-Szentes kispadján Zantleitner Krisztina edző. Az Universitas Szeged a szerbiai Zenta ellen kiütéses győzelmet aratott.

Hungerit MetalCom-Szentes--Eger 9--8 (1--1, 4--1, 2--3, 2--3), a Szentes gólszerzői: Takács O. 3, Győri, Hevesi 2-2, Kotova, Tóth A. Universitas Szeged--Zenta (szerbiai) 16--4 (4--1, 1--2, 5--1, 6--0), a Szeged gólszerzői: Dalmády P. 7, Lengyel Dorottya 3, Lengyel Dominika, Dalmády Sz. 2-2, Kuczora, Lengyel A.

A kupa végeredménye: 1. Hungerit MetalCom-Szentes 9, 2. Eger, 3. Universitas Szeged 3, 4. Zenta 0 ponttal. Különdíjasok, legjobb játékos: Takács Orsolya (Szentes), legjobb kapus: Szabó Ivett (Eger), gólkirály: Rachel Flint (Eger, 14 találattal).